Nowości
Leżak urodzinowy wzór UR21 | boks
Leżak urodzinowy wzór UR21 | boks

203,00 zł

szt.
Leżak urodzinowy wzór UR19 | morze
Leżak urodzinowy wzór UR19 | morze

203,00 zł

szt.
Leżak urodzinowy wzór UR16 | rumianek
Leżak urodzinowy wzór UR16 | rumianek

203,00 zł

szt.
Leżak urodzinowy wzór UR14 | cytryny
Leżak urodzinowy wzór UR14 | cytryny

203,00 zł

szt.
Leżak urodzinowy wzór UR13 | mojito
Leżak urodzinowy wzór UR13 | mojito

203,00 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

 

               

Pokój dziecięcy to przestrzeń wielorakiego przeznaczenia. Nasza pociecha będzie w nim się bawiła, uczyła, a także odpoczywała. Jak jednak można zatracić się w objęciach Morfeusza, gdy bezpośrednio na twarz świeci intensywne letnie słońce? Pamiętać przy tym trzeba, że dzieci potrzebują znacznie więcej snu niż dorośli. Czy jest jakiś sposób, który pozwoli rozwiązać ten problem? Dobrym wyjściem z sytuacji będzie zainstalowanie rolety o wysokości 150 cm.

Roleta - ochrona przed słońcem i dobra zabawa

Zakup i instalacja rolety to przedsięwzięcie, które przy stosunkowo niewielkich kosztach pozwoli na znaczną poprawę jakości funkcjonowania dziecka w swoim pokoju. W końcu jak się bawić czy uczyć, gdy intensywne promienie podrażniają oczy? Popołudniowa drzemka może także być utrudniona. Co więcej, kiedy mieszkamy w mieście, przez okno nawet w nocy do pokoju dziecka przedostawać się może intensywne światło z ulicznych latarni. Zakup odpowiednich rolet może pomóc rozwiązać wszystkie te problemy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dostępne w naszym sklepie produkty są nie tylko różnokolorowe, ale także mogą być ozdobione motywami, które z pewnością spodobają się każdemu dziecku.

Różne potrzeby, różne motywy

Samo zainstalowanie ochrony przed intensywnym światłem to tylko połowa sukcesu. Nie powinno się w końcu dopuszczać do tego, żeby w pomieszczeniu panował estetyczny eklektyzm. Warto więc wyposażyć pokój dziecka w takie dodatki, które będą pasowały estetycznie do pozostałych mebli i akcesoriów. Możliwości są duże. Mamy do wyboru nie tylko różne kolory, ale także różne wzory, na przykład statki kosmiczne, dinozaury, niedźwiedzie i wiele, wiele innych. Jeśli naszemu dziecku imponują strażacy i posiada w swoim pokoju przedmioty w tym motywie, możliwe jest zainstalowanie również takich rolet.

Trudny wybór przy zakupie rolety

Podczas urządzania pomieszczenia powinno się przede wszystkim dopasowywać do siebie poszczególne elementy. Należy jednak przy tym pamiętać, że pokój wyposażamy przede wszystkim nie dla siebie, ale dla naszego dziecka. Jeśli więc wyraża taką chęć, warto zaprosić je do wspólnego wybierania kolorów, mebli, dodatków i rolet. W końcu to ono najlepiej wie, na co chciałoby patrzeć przez dużą część swojej młodości.


Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem rolet do 150 cm. Są one nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie i doskonale sprawdzą się w każdym pokoju dziecięcym.

wysokość 150 cm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium