Nowości
Leżak SUMMER wzór SM43 | pasy czerwone
Leżak SUMMER wzór SM43 | pasy czerwone

203,00 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

 

               

Do pewnego momentu trendy popychały nas bardzo w kierunku nowoczesności. Tendencja ta nieco się jednak zmieniła – i całe szczęście. Mamy w końcu ogromny dorobek kulturowy, z którego można czerpać pełnymi garściami. Styl folkowy to istna skarbnica inspiracji. Dominują tutaj motywy kwiatowe, zwierzęce i wszystko to, co w jakimś stopniu wiąże się z życiem na prowincji. W naszej kolekcji motywy te zostały jednak utrzymane w eleganckiej estetyce. Kolekcja Folk jest wypełniona historią. W efekcie jesteś w stanie stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrze.

Jeśli urządzasz dom i zdecydujesz się sięgnąć po kolekcję Folk, nie musisz od razu zwracać się w kierunku bardziej tradycyjnego podejścia do aranżacji. Obecnie design stanowi w dużej mierze sztukę łączenia różnorodnych wpływów w nieoczywiste kompozycje. Jeśli etniczne wzory zestawisz z nowoczesnymi elementami możesz uzyskać efekt końcowy, którego na próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Kolekcja Folk – jak malowana

Na kolekcję Folk składają się poduszki, zasłony, firany oraz obrusy. Na pierwszy rzut oka można ulec wrażeniu, że wszystkie wzory zostały ręcznie namalowane. Inspiracja została zaczerpnięta z tradycyjnego podejścia do sztuki użytkowej. Wykonanie jest jednak już w pełni zasługą nowoczesnej technologii. To dzięki niej powstaje fantazyjny nadruk charakteryzujący się wysoką jakością wykonania. Nie musisz obawiać się o trwałość motywów graficznych. Wszystkie produkty z kolekcji Folk bez wątpienia posłużą Ci przez długi czas.

Kolekcja FOLK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium