Nowości
Leżak urodzinowy wzór UR21 | boks
Leżak urodzinowy wzór UR21 | boks

203,00 zł

szt.
Leżak urodzinowy wzór UR19 | morze
Leżak urodzinowy wzór UR19 | morze

203,00 zł

szt.
Leżak urodzinowy wzór UR16 | rumianek
Leżak urodzinowy wzór UR16 | rumianek

203,00 zł

szt.
Leżak urodzinowy wzór UR14 | cytryny
Leżak urodzinowy wzór UR14 | cytryny

203,00 zł

szt.
Leżak urodzinowy wzór UR13 | mojito
Leżak urodzinowy wzór UR13 | mojito

203,00 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

 

               

Pokój dziecięcy to często istotna część domu. Dostrzeganie potrzeby prywatności u dzieci to ważna rzecz, która pozwoli uniknąć wielu konfliktów. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest stworzenie przestrzeni, do której nasza pociecha będzie mogła się przenieść w momentach, kiedy będzie chciała przebywać zupełnie sama. Możliwość wyznaczenia takiego miejsca daje zastosowanie baldachimów. Gdzie można je umieścić oraz czy wszędzie się one dopasują?

Kto urządza pokój dla dziecka?

Pokoje dla szkrabów często traktowane są jako miejsca, gdzie popisać się możemy naszą kreatywnością i skopiować ciekawe pomysły, z którymi zetknęliśmy się na portalach społecznościowych. Powstałe w ten sposób pomieszczenia możemy pokazywać znajomym i rodzinie. Czy jednak spełniają one oczekiwania tych, dla których zostały stworzone? O ile w przypadku najmłodszych dzieci mamy małe możliwości uzyskania odpowiedzi, o tyle starszaki z pewnością mają na ten temat swoje zdanie. Warto go posłuchać. Pomysły dzieci często są niezwykle kreatywne i pozwalają nie tylko zaoszczędzić czas, ale także stworzyć coś, z czego nasze dziecko może się czuć dumne.

Baldachim we wzory jako ozdoba do każdego pokoju

Tak samo, jak każde dziecko jest inne, różna może być także jego potrzeba prywatności. Niektóre pociechy mogą woleć całymi dniami przebywać w towarzystwie rodziców, inne raczej wolą co jakiś czas się wycofać. Niezależnie od tego, za jakie uważamy nasze dziecko, warto dać mu możliwość przebywania w samotności, z dala od ciekawskiego wzroku innych. Umożliwić to mogą baldachimy we wzory. Dają one nie tylko sposobność na odetchnięcie, ale także same w sobie mogą być ozdobą, która upiększy pokój i wzbudzi ciekawość gości.

Do czego może służyć baldachim?

Baldachimy dają poczucie autonomii i mogą służyć wielu celom, w zależności od tego, gdzie są usytuowane. Można je umieścić zarówno nad łóżkiem, jak i właściwie w dowolnym miejscu w domu. W ten sposób dziecko może uzyskać swoją prywatną przestrzeń właściwie wszędzie tam, gdzie chce (i pozwala na to miejsce). A co właściwie można robić pod taką zasłoną? Czytać książkę, bawić się z przyjaciółmi czy po prostu odpoczywać słuchając dźwięków otoczenia. Mówiąc w skrócie - dziecko na pewno znajdzie dla przestrzeni pod baldachimem odpowiednie zastosowanie.


Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem baldachimów we wzory dostępnych w naszym sklepie.

Baldachimy we wzory

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium