Czas realizacji zamówienia

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty na konto lub otrzymania potwierdzenia wpłaty. Jeśli wybierzesz szybkie płatności, otrzymamy takie potwierdzenie automatycznie. Jeżeli natomiast płacisz przelewem tradycyjnym, możesz wysłać do nas potwierdzenie transakcji na adres kontakt@decordruk.pl

Zależy nam bardzo aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że nasze produkty są wykonywane przez nas po otrzymaniu Twojego zamówienia. Chcemy dopasować jak najlepiej produkt do Twoich oczekiwań, a więc nie posiadamy magazynu produktów gotowych do wysyłki.

Oznacza to, że po złożeniu przez Ciebie zamówienia potrzebujemy kilku dni na wykonanie projektu, wydruków, szycie, kompletowanie i pakowanie Twojego zamówienia. Z reguły zajmuje to około 5 dni roboczych. 

WAŻNE!

- Każdorazowo po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię jaki jest przewidywany termin realizacji.

- Aby realizacja zamówień z indywidualnymi nadrukami przebiegła sprawnie i szybko, konieczna jest Twoja pomoc w procesie projektowania. Im więcej wytycznych dostaniemy od Ciebie, tym sprawniej przygotujemy projekt o jakim marzysz.

- Wszystkie zamówienia indywidualne wymagają akceptacji projektów graficznych. Dopiero po otrzymaniu Twojej akceptacji, możemy uruchomić proces produkcyjny.

CZAS DOSTAWY

Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe, nadamy je do Ciebie za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przekażemy do Paczkomatu. Czas jaki potrzebny jest na dostawę zależy od konkretnego przewoźnika. Zwykle jednak otrzymasz swoją przesyłkę do dwóch dni roboczych. 

WAŻNE!

Pamiętaj, że większość firm kurierskich zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu dostawy w okresach wzmożonego ruchu np. przed świętami.

- Aby mieć pewność, że Twoje produkty dotrą do Ciebie w określonym terminie, złóż zamówienie odpowiednio szybciej.

- Jeśli nie masz pewności, czy zdążymy z realizacją Twojego zamówienia, skontaktuj się z nami przed dokonaniem zakupu w celu potwierdzenia terminu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium