Nowości
Poduszka SOFT LOOP | biała muszla
Poduszka SOFT LOOP | biała muszla

119,00 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

 

               

Ładnie urządzone mieszkanie to nie tylko powód do zadowolenia z wcielonych w życie pomysłów aranżacyjnych. To także pozytywny bodziec dla naszego zmysłu estetycznego. Jak wiadomo, w dobrze urządzonych, estetycznych i funkcjonalnych pomieszczeniach żyje się po prostu lepiej. Trzeba pamiętać, że nie tylko meble wypełniają przestrzeń. Ogromnie ważne jest odpowiednie dopasowanie szeroko pojętych dodatków. W przypadku pokoi dziecięcych należy więc doprowadzić do współgrania takich elementów jak koce, zasłony czy poduszki. Jak to najlepiej zrobić?

Mały pokój - duży problem

Ktoś, kto nigdy samodzielnie nie urządzał mieszkania, może nie zdawać sobie sprawy z tego, jak złożonym procesem może być odpowiednie dopasowanie do siebie tak wielu elementów. Co więcej, w przypadku pokoi dziecięcych trzeba wziąć pod uwagę nie tylko nasze własne zdanie, ale także to, co myślą młode osoby, które w tym pomieszczeniu spędzą najwięcej czasu, przynajmniej do pełnoletności. Kiedy więc mamy zamiar wybrać wzór na roletach lub firanach, powinniśmy kierować się zainteresowaniami naszych dzieci.

Strażak, żołnierz czy niedźwiadek?

Mali chłopcy zazwyczaj marzą o zostaniu policjantami czy strażakami. Podczas zabaw mogą również wybierać inne ścieżki. Dlatego, jeśli wiemy, że dziecko z zainteresowaniem ogląda stare westerny, a na podwórku wyszukuje ptasich piór, które mogłoby przytwierdzić do czapeczki, może warto kupić personalizowany namiot w kształcie tipi? Do tego pościel z motywem zwierzęcym (na przykład z króliczkiem lub niedźwiedziem). Jeśli zaś marzy mu się kariera w służbach mundurowych, zasłony i poduszki z motywem strażackim (szczególnie te spersonalizowane, z jego imieniem) na pewno sprawią mu radość.

Nawet silne dziewczynki mogą być małymi księżniczkami

Dzieci lubią bajki. Czasy się zmieniają, ale historie o smokach, księżniczkach i rycerzach nie wychodzą z mody. Wielu dziewczynkom sprawi więc radość zestaw pościeli z motywami baśniowymi. Zwierzątka to również dobry pomysł. Dżungla pełna gepardów jako motyw zasłon lub baldachimu z pewnością ucieszy naszą pociechę.

W naszym sklepie znajduje się wiele akcesoriów do dekoracji pomieszczeń z motywami, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom, a - jak wiemy - to one są najważniejsze!

Kolekcje dziecięce