Projektanci

NASI PROJEKTANCI

Decordruk to firma z pasją, która drukuje i szyje przeróżne formy z tekstyliów. Tworzymy korzystając ze standardowych wzorów ale i zaprojektowanych przez kreatywnych grafików współpracujących z nami. Posiadamy duży park maszyn drukujących i spory magazyn tkanin, na których jesteśmy w stanie wydrukować każdy design. Decordruk to marka, która wspiera artystów i ludzi z polotem do projektowania. Dlatego pomagamy realizować nawet najbardziej indywidualne zlecenia wykorzystując przy tym nasze doświadczenie w druku i szyciu. Niezależnie od tego jaki masz pomysł na promocję swoich dzieł, czy to ma być tylko wydruk na tkaninie czy gotowy produkt w postaci np. poduszki staramy się inspirować do tworzenia własnych kolekcji, które przez nasz kanał sprzedaży możesz w prosty sposób sprzedawać i tym samym zarabiać.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Poniżej przedstawiamy cudownych grafików, z którymi mamy okazję współpracować.

 

 

 

MARIOLA SŁUGA,

Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku Architektura Wnętrz. Zawodowo związana z grafiką komputerową, która w ostatnim czasie przerodziła się w projektowanie wzorów metrażowych. Cechuje ją doskonałe wyczucie aktualnych trendów. Prywatnie kochająca żona i matka dwóch synów. Interesuje się modą oraz nowoczesnym designem.

Każda z grafik sygnowana jest podpisem artysty.

galeria artysty

 

 

MAGDALENA SIERPIŃSKA,

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Wielokrotnie nagradzana Stypendium Rektora dla najlepszych studentów.
Bierze udział w wystawach, projektach międzynarodowych, artystycznych i scenograficznych. Ulubione dziedziny sztuki to malarstwo, plakat, rysunek. Interesuje się sztuką zaangażowaną oraz tatuażem. Kocha naturę, która jest dla niej niewyczerpanym źródłem inspiracji.

IG sierpien_

FB MSierpien

Każda z grafik sygnowana jest podpisem artysty.

galeria artysty

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl