Nowości
Poduszka MANCHESTER TL52 | rudy
Poduszka MANCHESTER TL52 | rudy

34,00 zł

Poduszka MANCHESTER LN52 | rudy
Poduszka MANCHESTER LN52 | rudy

30,00 zł

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

 

               

NASI PROJEKTANCI

Decordruk to firma z pasją, która drukuje i szyje przeróżne formy z tekstyliów. Tworzymy korzystając ze standardowych wzorów ale i zaprojektowanych przez kreatywnych grafików współpracujących z nami. Posiadamy duży park maszyn drukujących i spory magazyn tkanin, na których jesteśmy w stanie wydrukować każdy design. Decordruk to marka, która wspiera artystów i ludzi z polotem do projektowania. Dlatego pomagamy realizować nawet najbardziej indywidualne zlecenia wykorzystując przy tym nasze doświadczenie w druku i szyciu. Niezależnie od tego jaki masz pomysł na promocję swoich dzieł, czy to ma być tylko wydruk na tkaninie czy gotowy produkt w postaci np. poduszki staramy się inspirować do tworzenia własnych kolekcji, które przez nasz kanał sprzedaży możesz w prosty sposób sprzedawać i tym samym zarabiać.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Poniżej przedstawiamy cudownych grafików, z którymi mamy okazję współpracować.

 

 

 

MARIOLA SŁUGA

Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku Architektura Wnętrz. Zawodowo związana z grafiką komputerową, która w ostatnim czasie przerodziła się w projektowanie wzorów metrażowych. Cechuje ją doskonałe wyczucie aktualnych trendów. Prywatnie kochająca żona i matka dwóch synów. Interesuje się modą oraz nowoczesnym designem.

Każda z grafik sygnowana jest podpisem artysty.

galeria artysty

 

AGNIESZKA MOJŻYSZ

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna z zakresu sztuk plastycznych oraz Akademii WSB na kierunku Grafika komputerowa i multimedia.

Potrafi odnaleźć się niemal w każdej formie artystycznej, ale najbardziej uwielbia rysunek, malarstwo oraz projektowanie graficzne.

Może również pochwalić się sporą kolekcją własnoręcznie wykonanej ceramiki i obrazów, a w wolnych chwilach (które są rzadkością), wykonuje wyjątkowe dekoracje, bukiety i kartki okolicznościowe dla bliższych i dalszych znajomych.

Wszechstronnie uzdolniona z głową pełną ciekawych pomysłów. Po prostu - kobieta z pasją!

galeria artysty

 

 

MAGDALENA SIERPIŃSKA

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Wielokrotnie nagradzana Stypendium Rektora dla najlepszych studentów.
Bierze udział w wystawach, projektach międzynarodowych, artystycznych i scenograficznych. Ulubione dziedziny sztuki to malarstwo, plakat, rysunek. Interesuje się sztuką zaangażowaną oraz tatuażem. Kocha naturę, która jest dla niej niewyczerpanym źródłem inspiracji.

IG sierpien_

FB MSierpien

Każda z grafik sygnowana jest podpisem artysty.

galeria artysty

 

AGATA WICHARY

Od dziecka szkicowałam zwierzątka z ulubionych bajek co z czasem przerodziło się wręcz w obsesję. Każdą wolną chwilę spędzałam z ołówkiem w dłoni, a rodzice znajdowali w całym domu zapełnione rysunkami kartki, a także marginesy moich zeszytów i książek szkolnych... 

Od kilku lat swoją pasję do rysowania przeniosłam do świata cyfrowego, który otworzył przede mną nieograniczone możliwości. Nadal jednak fascynują mnie media tradycyjne i właśnie rozpoczynam swoją przygodę z farbami akwarelowymi. Jestem niepoprawną wielbicielką kotów (co często widać w moich pracach), oraz niewysłowioną fanką sushi na czym niestety cierpi mój budżet.

galeria artysty

MARTYNA GRUCHAŁA

Rysuje odkąd pamięta, maluje od kilku lat, próbując niemal każdej z technik. Upodobała sobie zwłaszcza gwasz i akwarele, a od niedawna próbuje swoich sił w digitalu i brush letteringu. Jak sama twierdzi, najlepiej wychodzi jej rysowanie dziecięcych twarzy. 

Prywatnie jest mamą małej Laury oraz miłośniczką włoskiej kuchni, a zwłaszcza pizzy i spaghetti. Potrafi zrobić niemal każde zwierzątko z balonów. ;)

galeria artysty

 

Autorskie