Nowości
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

 

               

Marmur od wieków cieszy się powodzeniem wśród projektantów wnętrz – i nie bez powodu. Już w starożytności materiał ten kojarzył się z przepychem i służył do wznoszenia najbardziej imponujących budowli. Później wielokrotnie wykorzystywany był do wykańczania przepastnych, okazałych wnętrz. Obecnie marmur traktowany jest nie tylko jako ładny kamień, ale również jako swoista estetyka i inspiracja do tworzenia innych dekoracji.

Marmurowa stylistyka świetnie sprawdza się w roli łącznika między klasycznymi wpływami a nowoczesnym podejściem do aranżacji. Pomimo swojej długiej tradycji doskonale koresponduje ona ze współczesnymi trendami. Te czynniki sprawiają, że kolekcja Marble stanowi idealne rozwiązanie aranżatorskie.

Kolekcja Marble – klasa sama w sobie

Staramy się odczarować marmur, tak by nie jawił się dłużej jako materiał dostępny wyłącznie dla najbogatszych. Właśnie dlatego stworzyliśmy przystępną kolekcję Marble. Dzięki nowoczesnej technologii udało nam się stworzyć trwały i estetyczny nadruk posiadający wszystkie atuty wizualne, za które tak bardzo pokochaliśmy marmur. Stworzone w ten sposób kompozycje ozdobiły poduszki, zasłony oraz obrusy. Mogą wprowadzić nieco elegancji i przepychu i do Twojego domu.

Jedno jest pewne: marmurowe motywy mają charakter, którego nie sposób pomylić z niczym innym. Wprowadzenie którejś z naszych kompozycji pod Twój dach sprawi, że wnętrze to zmieni się nie do poznania. Już dziś możesz podarować sobie ten wyjątkowy powiew luksusu w bardzo przystępnej cenie.

Kolekcja MARBLE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl