PODUSZKI DEKORACYJNE
KREATYWNE DEKORACJE WNĘTRZ 

Od dziś Twoja poduszka może wyglądać tak, jak sobie zażyczysz. Dzięki naszym foto poduszkom, możesz szybko, łatwo i samodzielnie dobrać poduszkę i jej wzór do twojego mieszkania. Możesz wybrać jeden z dostępnych wzorów albo zlecić nadruk na poduszkę twojego unikalnego wzoru lub zdjęcia. Dzięki poduszkom dekoracyjnym możesz uatrakcyjnić swój salon, sypialnie lub pokój dziecka. Poduszka z wybranym przez ciebie nadrukiem nada twojemu mieszkaniu unikalny charakter.

Poduszki z nadrukiem sprawią, że twoi goście będą pod wrażeniem wystroju w twoim mieszkaniu. Od twojego wyboru zależy, czy wybrany przez ciebie nadruk nada twojej sypialni kolorystyczny akcent czy też wkomponuje się w kolorystykę salonu. Fotopoduszki to także doskonały prezent dla dziecka. Możesz sprawić, aby zasypiało wraz ze swoim ulubionym bohaterem.

 Poduszki dekoracyjne z ciekawymi wzorami mogą być doskonałym prezentem. Spraw swojej rodzinie lub znajomym radość ofiarując im poduszkę z nadrukiem przygotowanym specjalnie dla nich.
Nasze poduszki zostały wykonane z miękkiego, oddychającego materiału o wysokiej jakości. Są miękkie w dotyku i sprężyste. Jakość wypełnienia gwarantuje, że poduszki się nie deformują.
Nadruk jest wykonywany dwustronnie, drukiem cyfrowym. Gwarantujemy fotograficzną jakość i żywe kolory nadruku. Fotopoduszka nie spiera się, nie blaknie i nie farbuje. W naszej ofercie znajdziesz poduszki dekoracyjne w formie kwadratu i prostokąta - w różnych rozmiarach.